Kliniğimize Hoş Geldiniz!

1997 yılından günümüze, yurt içi ve yurt dışında deneyimli, uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Siz de İstanbul, Tokat, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Sivas, Amasya, Osmaniye ve Karamanmaraş'taki saç ekimi kalitesi ile tanışın. 18 yıllık tecrübesi ile Rabuse Saç Ekim Merkezi artık Elbistan, Afşin, Pazarcık, ve Kadirli ilçelerinden hastaları da kabul ediyor.

Tek seansta 10 bin saç teli ile doğal ve yönlü, ahenkle dans eden saçlara kavuşun.

Yurt içi ve yurt dışında deneyimli, uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Saç ekimi kalitesi ile tanışın

Sizlerin en iyi saç ekim merkezlerinden biri olan Rabuse Saç Ekim Merkezi’ne ulaşmanızı sağlamak için arama motorlarının da yardımına ihtiyaç duyuyoruz. Yılların tecrübesi ile saç ekim konusunda İstanbul, Kahramanmaraş merkezli çalışmalar yapan Rabuse Saç Ekim Merkezi cerrahi operasyonunu hastane ortamında titizlikle uyguluyor.

Türkiye’de hangi ünlüler saç ekimi yaptırdı, bu ünlülerin saç ekimi öncesi ve sonrası nasıl bir değişime uğradığını merak eden internet kullanıcıları, en çok da şarkıcıların saç ekimisonrasında yeni görünüşlerini merak ederek arama motoru Google üzerinden aramışlar. Halkımız saç ekimini sadece zengin ve varlıklı kişilerin yaptırabildiğini düşünüyor büyük ölçüde. Saç ekim fiyatları ve sonrasında yapılan mezoterapi fiyatları hiç de lüks değil. Artık asgari ücretli vatandaşlar da saç ekimi yaptırabiliyor. Son sistemin kullanıldığı Fue saç ekim yöntemi Kahramanmaraş saç ekim merkezinde uygulanıyor. İstanbul saç ekim merkezinde saç ekimi fiyatları kesin olarak söylenemiyor. Çünkü saç ekimi yapılacak bölgenin ebatlarına göre saç ekim fiyatları değişmektedir. Saç ekim yaptırmaya karar verdiyseniz rabusesackim.com adresine girerek burada yer alan iletişim sayfasına girerek whatsapp numarasına saç ekilecek bölgenizin resimlerini gönderebilirsiniz. Doktorlarımız saç ekimi yapılacak bölgeye göre size hesap çıkaracaklardır. Rabuse saç ekim merkezi Türkiye’nin en çok saç ekimi yapılan merkezleri ile rekabet etse de bu rekabette hastanın sağlığından, saç ekimi kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Saç ektirme konusunda kararınızı verdiyseniz hiç zaman kaybetmeden saç ekim merkezimize uğrayabilirsiniz.

İstanbul, Tokat, Malatya, Gaziantep saç ekimi, Şanlıurfa saç ektirme merkezleri, Adıyaman saç ekim merkezleri, Sivas saç ekimi, Amasya, Osmaniye saç ekim yapılan yerler ve Karamanmaraş‘taki saç ekimi kalitesi ile tanışın. 23 yıllık tecrübesi ile Rabuse Saç Ekim Merkezi artık Elbistan, Afşin, Pazarcık, ve Kadirli ilçelerinden hastaları da kabul ediyor. Saç ekimi ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Ekimi

Mezoterapi

Saç Dökülmesi

Fue Yöntemi

PRP Tekniği

Bıyık Ekimi

Rabuse Saç Ekim Merkezi
Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar– 10:00 – 15:00