0

20 yılı aşkın yılların verdiği tecrübe ile yönlü ve ana saç sıklığında doğal saç ekimi için Rabuse saç ekimi sizlerle merkez İstanbul olan Rabuse saç ekim merkezi şubeleri ile beraber sizlere her türlü hizmeti verebilmek adına daha mutlu bir gelecek için bütün saç sorunlarımız ve aradığınız bütün cevapları bulabileceğiniz PRP saç ekim yanık vakaları yara ve ameliyat izleri saç sakal her türlü sıkıntılarınız için yanınızda ve sizlerle birlikte.

Kişi yirmili yaşlara geldiğinde saçların yoğunluğu yeni doğmuş bir bebeğe göre yaklaşık yarı yarıya azalmaktadır. Bunun nedeni kafa çevresinin büyümesi ve saç dökülmesinden kaynaklanmaktadır.

Saç ekimi ile dökülen saçların yerine saç nakli yapılmaktadır. RABUSESACEKIM.COM. Yılların Verdiği Tecrübe İle Yanınızda. Saçın arka kısmında ensenin üst tarafındaki iki kulak arasında kalan saçlar yapısal olarak en son dökülen saçlardır. Bu nedenle saç ekim operasyonları bu bölgeden alınan saçlarla yapılmaktadır. Hasta uyutulmadan lokal anestezi yapılarak uzman estetik cerrahlar tarafından saç nakli gerçekleştirilmektedir. Bir, iki ya da üçlü gruplar halinde; bu bölgeden saçların alınıp, seyrekleşme görülen ya da kelleşen bölgeye ekimi gerçekleştirilmektedir.

Saç ekimi estetik saç ekim uzmanları tarafından FUE yöntemleri ile yapılmaktadır.

Saçlarımız; tırnak ve ter bezleri gibi deri eklerinden biridir. Deri ve ekleri keratinden oluşur. Kişi yirmili yaşlara geldiğinde saçların yoğunluğu yeni doğmuş bir bebeğe göre yaklaşık yarı yarıya azalır. Bunun nedeni kafa çevresinin büyümesi ve saç dökülmesidir. İlkbahar ve sonbahar aylarında saç dökülmesi mevsimsel olarak artabilir. Bu artışın nedeni; gün ışığındaki azalmaya bağlı olarak vücuttaki mealtonin sentezinin azalması olarak gösterilir. Telogen safhada dökülen saçlar, anagen safhada gelişirler. Saçların çoğu gelişme aşaması olan anagen safhada bulunur. Durgunluk dönemi olan katagen safhada bulunan çok az saç vardır. Telogen safhadaki saçlar tüm saçların %15’ini içerir. . Günde ortalama 100 saç telinin altında dökülme olması normal karşılanır. Saçlar ekilse dahi bu geçerlidir. Rabsuesaçekim.

Rabuse Saç Ekim Merkezi
Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar– 10:00 – 15:00