Organik Saç Ekiminin Faydaları Nelerdir?

Organik Saç Ekiminin Faydaları Nelerdir?
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.989 kez okundu.

Farklı bir yöntem olarak gündeme gelen organik saç ekimi, uzmanların ekim tecrübesiyle geliştirdiği bir teknik olarak öne çıkmaktadır. Günümüzde sanatçıların ve siyasilerin de bu yöntemle saç ekimi yaptırdığı haberlerini duymaktayız.

Hastadan alınan yağ dokularının laboratuvar işlemlerinde zenginleştirilerek kafa derisine (ekim yapılacak alana) enjeksiyon yardımıyla uygulanır. Uygulama sonrası yağ enjeksiyonu ile hafifçe şişen kafatası derisi, kanal açma işleminde rahat çalışma ortamına hazırlanmış olur.

Daha sonra klasik fue saç ekimi yöntemi ile ense üstünden alınan sağlıklı saç kökleri saçsız alana uygulanır. Özetle anlatmak gerekirse normal yöntemlerden olağanüstü bir farkı olmayan, sadece hastadan alınan yağın deri altına enjekte edilmesiyle kafa derisinin şişirilmesini sağlanmaktadır.

Peki Organik Saç Ekiminin Faydaları Nelerdir?

Ekim yapılacak bölgenin uzman tarafından kolay çalışılmasını sağlamak dışında herhangi bir farkı yoktur. Greftlerin daha fazla sayıda olması yada saçın daha gür çıkmasında etkisi bulunmamaktadır. Saç nakli yaptıracak kişide görütüyü yada sonucu direkt etkileyen bir faktör değildir. Bir çok cildiye uzmanı tarafından ortak görüşü de yağlanmanın saç dökülmesini tetiklemesidir. Bu yüzden organik saç ekimi konusunda abartılı iddialarda dikkatli olmak gerekir.

Nasıl Yapılır?

Saçsız kalmış bölgede, hastadan alınan bir miktar yağ zenginleştirilerek hastanın kafa derisine enjekte edilir. Geri kalan işlemler ise (kanal açılması, greftlerin alınması, planlama ve naklin gerçekleştirilmesi) fue saç ekimi tekniğinde var olan sırayla ilerlemektedir.

Organik Saç Ekimi Fiyatları

Orjinal bir teknik olarak öne sürülen organik saç ekimi maliyeti açısından da klasik fue saç ekimine göre daha pahalı olabilmektedir. Sağlık kuruluşlarında yapılan tüm estetik operasyonlarda web sitelerin yazılı olarak fiyat vermesi sakıncalıdır. Saç ekimi merkezimizden bilgi ve fiyat için 0533 681 13 49 nolu telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz sol tarafta bulunan soru formu kolayca doldurarak sizi aramamız için iletişim numaranızı bırakabilirsiniz. Saç ekimi ve yöntemleri hakkında uzmanlarımız sizlere aynı gün içinde dönüş yaparak detaylı bilgi vermektedirler.rabusesaçekim.com

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git