0

Günümüzde birçok kişinin ortak problemi olan saç dökülmesi, zaman içinde kelliğe varan bir olumsuzluk içermektedir. Önceleri bu sıkıntının kesin bir çözüm yolu olmasa da bugün geliştirilen teknikler sayesinde kişilerin saç yapısında oluşan açıklık saç ekimi işlemiyle oldukça kolay şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Ancak biraz sabır ve titizlik gerektiren bu süreç, uzman klinikler tarafından profesyonel hekimler aracılığıyla yapıldığında daha kolay atlatılmakta ve yüz güldüren sonuçlar görülmektedir. Kullanılan son teknoloji tekniği olan FUE, günümüzde Saç Ekimi konusunda en iyi ve kesin sonuçların alındığı bir tekniktir.

Peki, FUE Tekniği ile Nasıl Saç Ekimi Yapılır?

Saç köklerini teker teker şekilde alınma metoduna dayanan bir tekniktir.
Uygulamanın ardından kişi kesinlikle ağrı sızı hissetmez.
Bu teknikle yapılan Saç Ekimi ile iyileşme süreci oldukça aşağı çekilmiştir.
Verici yani donör alanı kısıtlı olan bireylerden FUE tekniği ile daha fazla greft alınmakta ve bu alanının tamamıyla kullanılması sağlanmaktadır.
Önceden kullanılan çeşitli yöntemlere göre daha fazla kök alınır ve kısa sürede işlem tamamlanır.
En önemlisi görünün bir yara izi oluşmaz ve Saç Ekimi işleminde dikiş atılmaz.
Yukarıda belirtilen hususlar doğrultusunda FUE tekniğine dayalı şekilde yapılan tüm saç ekimleri, kişilerin istediği şekilde saçlarına yön vermeleri ve doğallıktan uzaklaşmadan diledikleri saçlara kavuşma imkanı vermektedir. Çünkü bu tekniği kullanan uzman hekimler, öncelikle kişiyi bir hazırlık aşamasına tabi tutmakta ve bu aşamada kişinin saç köklerinin her yönden resmini alarak saç sıklığıyla birlikte saçlarının yönünü de belirlemektedir. Bu doğrultuda yapılan Saç Ekimi ile kişinin beklentisine en doğru şekilde cevap verilmekte ve memnuniyeti sağlanmaktadır.

Rabuse Saç Ekim Merkezi
Açılış saatleri

Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar– 10:00 – 15:00