Mezoterapi

Türkiye’de son zamanlarda çokça sorulan sorulardan biri de Mezoterapi fiyatları. fiyatlar arasında bazan uçurum olsa da, insanlar daha uygun fiyatlı olan merkezleri tercih ediyorlar. Yapılan bölgeye ve seans sayısına göre değişiklik gösterir.
Mezoterapi seanslarının yaklaşık fiyatları güzellik merkezlerinde birbirine yakın fiyatlarla yapılmaktadır. Ancak daha küçük sağlık merkezlerinde bu fiyat aşağıya çekilebilmektedir. Fiyatlarla ilgili internet ortamında bilgiler ya da haberler bulabilmek çok güç.
Genellikle kullanılan malzeme aynıdır ancak medikal ya da sağlık hizmetinin verildiği alanın merkzi bir yerde bulunması doğal olarak fiyatları yükseltebilmektedir. sizler için Mezoterapi ücretlerini, seans başına ne kadar ücret talep edildiğini araştırdık.

İşte Aşağı yukarı mezoterapi ücretleri..

Mezoterapi Fiyatları

Saç Mezoterapisi için ne kadar ücret talep ediliyor?

Mezoterapi saç dökülmesini engellemek için gerekli olan en iyi ve en mantıklı yöntemdir. Saç Mezoterapisi saç olan derinin bir kısmına uygulanan bir çözüm tekniğidir. Saç köklerine iğne yardımı ile belenme yapılmaktadır. Bu beslenme karışımın içinde saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein ortalama 3 – 4mm kalınlığındaki iğnelerle saç derisinin içeri enjekte edilir. Kalitesizleşmiş ve sorunlu saçlar saç mezoterapisi sayesinde daha güçlü, daha canlı, daha kaliteli, daha sağlıklı bir görünüme sahip olabilir. Mevsim değişiklikleri, stres, sıkıntı gibi hususlarda saç dökülmesini engellemek için mezoterapisi kullanılmaktadır. Saç mezoterapisi yeniden saç çıkartmak demek değildir. Var olan saça destek amaçlı yapılır.

Saç mezoterapisinde hazırlanan beslenme özel sıvı herkes için değişik hazırlanmalıdır. Saçın yapısına göre sıvı hazırlanıp saç mezoterapisi öyle yapılmalıdır. Saç mezoterapisinin yan etkileri de göz önünde bulundurularak cerrahlar tarafından saç mezoterapisi işlemi yapılmalıdır. Saç mezoterapisi ortalama olarak 12 seanslık bir süreçte yapılır. Süreç içinde tekrarlama sıklığı yaklaşık olarak 1 aydır. Şöyle ki saç mezoterapisi 1 yıl boyunca devam eder. Saç mezoterapisinin etkisi 3. Aydan sonra kendisini göstermeye başlamaktadır.

Saç mezoterapisi işleminin ücretleri kesin olarak yasalar sebebiyle söylenemez. Ancak ortalama olarak saç ekimi operasyonunun ücretinin 3/1 fiyatına denk gelir. Saç mezoterapisi ödemesi aylık olarak yapılır. Yani her seansın parasını seanstan hemen sonra ödenir. Ve saç mezoterapisi saç ekimine göre çok çok ucuz bir işlemdir.

Saç mezoterapisi fiyatları seans başı ortalama ücreti 200- 250 TL arasındadır. Toplam fiyat ortalama olarak 2000-2500 arası değişmektedir.

Vücut Mezoterapisi için ne kadar ücret talep ediliyor?

Vücut mezoterapisi seans başı ücreti 90- 150 TL arasındadır. Vücut bölgesi mezoterapisi içine selülitler, eller, kol bölgeleri, bacak gibi bölgelerin sadece teki girer.

Yüz Mezoterapisi için ne kadar ücret talep ediliyor?

Yüz mezoterapisi seans başı ücreti 80- 100 TL arasındadır. Yüz bölgesi mezoterapisi cilt üzerindeki sarkıklığı ve ince çizgileri düzeltmeye yönelik işlemdir. Yüz mezoterapisi yaptırdığınızda bu sorunların tümünden aynı anda kurtulursunuz.

Zayıflama Mezoterapisi için ne kadar ücret talep ediliyor?

Zayıflama mezoterapisi seans başı ücreti 150- 300 arasında değişmektedir. Bölgesel zayıflama için uygulanan bölgeleri kapsar.

Eklem Ağrıları İçin Mezoterapi için ne kadar ücret talep ediliyor?

Eklem ağrıları için mezoterapi seans başı ücreti 70- 100 TL arasında değişmektedir. Boyun, bel fıtığı, migren ve spor nedeni ile olan ağrıları içerir.

1997 yılından günümüze, yurt içi ve yurt dışında deneyimli, uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

HEMEN ARA

veya

Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.

Fotoğraf Gönderin Fiyat Verelim

Aşağıda yer alan formu doldurarak, danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

    FOTOGRAF GÖNDER

    Rabuse Saç Ekim Merkezi
    Açılış saatleri

    Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 20:00
    Pazar– 10:00 – 15:00