Saç ekiminde profesyonel hizmet

Özellikle erkeklerin genetik yapılarına dayalı olarak erken yaşta saç kaybına uğraması, normal olarak kişinin görüntü estetiğini olumsuz etkilediği için can sıkıntısı veren bir durumdur. Kimi bu sıkıntıyı saçlarının tamamını kazıtarak tarz haline dönüştürse de kimi bu tarzı kendisine yakıştıramadığından çeşitli çözüm yollarına başvurmaktadır. Günümüzde sağlığınızı etkilemeden istediğiniz ideal saça kavuşmanın tek yolu Kahramanmaraş saç ekim merkezi kliniklerinden geçtiğini bilmelisiniz. Sağlık kurallarına uygun ve en önemlisi uzman hekimler tarafından yapılan bu operasyon, sizlerin düşlediğiniz saçlı halinize dönmek için en doğru seçiniz olacaktır. Saçlı veya saçsız olmak kişilerin tamamen özgür iradesine kalmış bir seçimdir. Ancak saçsız oluşundan veya durdurulamayan bir dökülmeden yakınan bireyler, İstanbul saç ekimi konusunda deneyim kazanmış hekimlere danışarak sorunun ana kaynağı bulmalıdırlar. Saç ekiminden önce mevcut sorunun çözülmesi, sonrasında yapılacak tedavinin başarı derecesi için oldukça önemlidir.

Bu konuda her alandan deneyimli hekimleriyle yolunuza ışık tutacak olan rabusesacekim.com sayfamızı ziyaret ederek online muayene olabilir, hekimlerimizden genel durumunuz hakkında ön bilgi alabilirsiniz. Saçsız halinizle yaşamak istemiyorsanız, bugünün oldukça başarılı fue tekniği ile çalışan uzman hekimlerin deneyimine başvurabilir, sıkıntınızın ne sürede ne denli gidebileceği hakkında bilgi alabilirsiniz. Piyasa üzerinde bu konuda sizlere sunulan çeşitli yöntemlerin kesinlikle başarılı sonuçlar içermediğini belirterek, kalıcı çözümler için Kahramanmaraş saç ekim merkezi kliniğiyle iletişim kurmanızı tavsiye etmekteyiz. Tedavi aşamasında mevcut dökülmeye devam eden bir saç yapınız yoksa ( bu hekimler tarafından yapılan tetkiklerle netleştirilecektir ) tedaviniz ölçülendirme, kanal açma ve yerleştirme olarak 3 ana aşamadan oluşacaktır. Ölçülendirme aşaması, kişinin saç yapısındaki seyrekliği ve açık alanların tespiti ile ne denli ekim yapılacağının karar aşamasıdır. Bu süreçte hekimler Saç Ekimi alanını belirler ve kanal açma işlemi için hazırlık aşamasına geçerler.

Kanal açma öncesinde kişinin ense bölgesinden uygun kıl kökleri alınır ve son derece özenli şekilde açılan kanallara yerleştirilir. Bu operasyon lokal anestezi altında yapılır ve kişi uygulamanın hiçbir aşamasında ağrı sızı hissetmez. Ancak olası enfeksiyon riskine karşı hekim duruma göre hastasına ağrı kesici ve antibiyotik ilaç tedavisi uygulamayabilir. Ekilen yeni saçlar yaklaşık 2 ve 3 hafta kadar uzayabilir ama bu süreçten sonra uzama durarak dökülme evresi başlar. Sizlerin Kahramanmaraş saç ekim merkezi uzman hekimleri tarafından yaptırdığınız bu uygulamada 4 aydan itibaren uzayan saçlarınız 12 ayın sonucunda olması gereken uzunluğa erişecektir.

Kıl köklerinin iyileşme süreci kişiden kişiye değiştiği için net bir rakam söylenmesi mümkün değildir. Bazı kişilerde ekilen saçların tamamı dökülürken bazılarında ise bir kısmında dökülebilir. Bu çıkma sürecinin hızında da aynıdır. Dolayısıyla her Saç Ekimi kişiye özel bir tedavi süreci olup, gelişim evresi de bu yönde ilerleme gösterecektir. Hekiminizle uygun görüldüğü aralıkta iletişim halinde olduğunuz sürece sorunsuz ilerleyen bir tedavi sürecinizin olacağından emin olabilirsiniz. rabusedsacekim.com

1997 yılından günümüze, yurt içi ve yurt dışında deneyimli, uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

HEMEN ARA

veya

Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.

Fotoğraf Gönderin Fiyat Verelim

Aşağıda yer alan formu doldurarak, danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

    FOTOGRAF GÖNDER

    Rabuse Saç Ekim Merkezi
    Açılış saatleri

    Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 20:00
    Pazar– 10:00 – 15:00